Září

Začátek nového školního roku byl pro nás nový. Ačkoliv třída zůstala stejná, vyměnili se nám dva spolužáci a dostali jsme novou paní učitelku. První měsíc se tak nesl především ve znamení seznamování. Postupně se z nás stává parta kamarádů. Na začátku září jsme si vytvořili pravidla třídy, která se snažíme dodržovat. Výtvarně jsme zpracovali zážitky z prázdnin a při pracovní výchově jsme pracovali s plastelínou. Dokonce jsme si vytvořili školní aktovky. Díky teplému počasí jsme měli možnost poznávat okolí školy prostřednictvím četných vycházek. Sbírali jsme kaštany, běhali a povídali si o tom, co jsme venku zrovna viděli.

Mgr. Monika Klempířová

tn_obrazek_18214.jpeg